Lubfarm S.A.

Łanowa 8
20-750 Lublin

Sekretariat
tel.  81 710 52 00
fax. 81 710 52 10

lubfarm@lubfarm.pl

Oddział Lublin

Infolinia 800 000 900

Telefon 81 710 52 52

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 7.00 – 22.00
sobota 9.00 – 17.00
niedziela – nieczynne

Oddział Warszawa

Infolinia 801 044 445

Telefon 22 315 00 00 

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 7.00 – 21.30
sobota 8.00-17.00
niedziela – nieczynne

Przemysław Sierocki
Prezes Zarządu
 

Waldemar Sierocki
Wice Prezes Zarządu

Sekretariat

Telefon: 81 710 52 00
 

Anna Madzelan 
Dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych
amadzelan@lubfarm.pl
81 710 52 04

Jadwiga Kowalczyk-Poleszak 

Dyrektor ds. handlowych
jkowalczyk@lubfarm.pl
81 470 13 02

Tomasz Barszcz 
Kierownik hurtowni
tbarszcz@lubfarm.pl
81 710 52 62
500 127 809
 
Aneta Grymuza 
Kierownik działu reklamacji
agrymuza@lubfarm.pl
81 710 52 35
501 486 397  
 
Ewa Sierocka
Kierownik działu telemarketingu
esierocka@lubfarm.pl
81 710 52 58
500 127 802
 
Agnieszka Gnat
Kierownik działu zamówień przedstawicielskich
agnat@lubfarm.pl
81 710 52 57
500 127 801
Iwona Adamczyk
Kierownik działu marketingu
iadamczyk@lubfarm.pl
81 710 52 41
507 151 268
 

Artur Szpakowski
Kierownik działu zakupów
aszpakowski@lubfarm.pl
81 524 75 83
518 443 954

Apolonia Mazur
Kierownik magazynu
amazur@lubfarm.pl
506 166 617

 

Kamil Adamczyk
Zastępca Kierownika magazynu
kadamczyk@lubfarm.pl
504 902 323

ekspedycja@lubfarm.pl

Oddział  Lublin
Infolinia 800 000 900

Oddział Warszawa
Infolinia  801 044 445

Oddział  Warszawa

Katarzyna Maksymiuk
517 192 035

Beata Sulej
517 192 005

Oddział Lublin

Anna Wójcik
501 447 363

Marta Winiarczyk
506 491 875

Elżbieta Łobodzińska
504 298 387

Iwona Szwedo
504 298 379

Agnieszka Stoch
516 632 865

Adam Herbut
a.herbut@lubfarm.pl
506 166 114
Obszar działania:
województwa podkarpackie i małopolskie (część wschodnia)

Krzysztof Kostur
k.kostur@lubfarm.pl
504 298 381
Obszar działania:
województwo małopolskie i śląskie

Dariusz Łobejko
d.lobejko@lubfarm.pl
504 251 052
Obszar działania:
województwo mazowieckie i łódzkie

Dariusz Parzych
d.parzych@lubfarm.pl
572 337 198
Obszar działania:
województwo mazowieckie i podlaskie

Barbara Prus
b.prus@lubfarm.pl
504 251 104
Obszar działania:
województwo lubelskie

Andrzej Roczon
a.roczon@lubfarm.pl
506 491 866
Obszar działania:
województwa lubelskie i podkarpackie

Monika Serafin
m.serafin@lubfarm.pl
500 127 810
Obszar działania:
województwo podkarpackie

Dorota Śliwińska
d.sliwinska@lubfarm.pl
510 648 079
Obszar działania:
województwo małopolskie i śląskie

marketing@lubfarm.pl

Monika Ścibior
mscibior@lubfarm.pl
81 710 52 64

Agnieszka Ścibior
ascibior@lubfarm.pl
81 710 52 65

Kamila Szczerba
kszczerba@lubfarm.pl
81 710 52 21

Małgorzata Kostyła
mkostyla@lubfarm.pl
81 470 13 01

Jarosław Wójtowicz
jwojtowicz@lubfarm.pl
81 470 13 00

Reklamacje apteczne
reklamacje@lubfarm.pl
81 710 52 88
81 710 52 43

Reklamacje do Dostawców
reklamacje@lubfarm.pl
81 710 52 39
81 710 52 40

Komora przyjęć
81 524 75 16

Małgorzata Guzicka
mguzicka@lubfarm.pl
81 470 13 60

Anna Staszczak
astaszczak@lubfarm.pl
81 470 13 03

Damian Michalski
dmichalski@lubfarm.pl
81 710 52 82

zamowienia@lubfarm.pl

Katarzyna Dudziak
kdudziak@lubfarm.pl
81 524 75 06

Agnieszka Kolibska
akolibska@lubfarm.pl
81 524 75 99
504 251 076

Agnieszka Skwarek
askwarek@lubfarm.pl
81 710 52 86

Katarzyna Chyrża
kchyrza@lubfarm.pl
81 524 75 34

Krystyna Potocka
Główny księgowy
kpotocka@lubfarm.pl
81 710 52 03

Agnieszka Baran
abaran@lubfarm.pl
81 710 52 11

Anna Dobrowolska
adobrowolska@lubfarm.pl
81 470 13 04

Krystyna Welik
Księgowość Materiałowa
kwelik@lubfarm.pl
81 710 52 08

Ewa Ignaciuk-Biała
e.ignaciuk-biala@lubfarm.pl
81 470 13 05

Joanna Wyroślak
jwyroslak@lubfarm.pl
81 710 52 48

Piotr Sierocki
piotrsierocki@lubfarm.pl
81 710 52 12
504 298 372

Artur Sierocki
asierocki@lubfarm.pl
81 710 52 13
500 127 806

Monika Kochaniec
mkochaniec@lubfarm.pl
81 710 52 20

Anna Stachyra
astachyra@lubfarm.pl
81 710 52 20

it@lubfarm.pl

Katarzyna Flis
Programista
kflis@lubfarm.pl
81 710 52 74
502 221 739

Tomasz Gronkowski
tgronkowski@lubfarm.pl
81 710 52 22
504 298 382

Paweł Szczęsny
pszczesny@lubfarm.pl
81 710 52 90

Mirosława Łuksza
Radca Prawny
mluksza@lubfarm.pl
81 710 52 09

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcą Państwo skorzystać z przysługujących praw, prosimy o kontakt: Inspektor Ochrony Danych:

Piotr Janiszewski
+48 (22) 211 18 60
iod@lubfarm.pl 

Przewiń do góry